Nazilerin kurban ettiği insanların kalıntıları ortaya çıktı: Ayin yapmışlar

Uluslararası kamuoyu Polonya’nın kuzeydoğusunda yer alan ve “Kurt İni” olarak bilinen Nazilerin merkez üssüne yakın bir alanda yapılan incelemelerde korkutucu bulgulara ulaşıldı… 

Yoğun ormanlık alanın içinde inceleme yapan bazı amatör arkeologlar çok sayıda insan kalıntısı buldu. Nazi diktatörü Adolf Hitler’in en güvendiği isimlerden biri olan Hermann Goering’in de görev aldığı bölgede Hitler ve üst düzey kurmaylarının toplama kampları, Sovyetler Birliği’nin inşası ve diğer planları konuştuğu tahmin ediyor. 

Goering’in Kurt İni’ndeki evinin altında bulunan çıplak gömülü, elleri ve ayakları olmayan 5 iskeletin etrafında antik tılsımlar olduğu da dikkat çekti. 

Yenidoğan bir bebeğin kafatasının yetişkin kemikleri arasında bulunduğu belirtilirken 3 yetişkin, bir ergen ve bir bebeğin cesetlerinin bir aileye mensup oldukları da tahmin edildi. Cesetlerde el ve ayak olmaması ise yetkilileri dehşete düşürdü. 

Cesetlerin etrafında “gök gürültüsü taşları” denilen belemnoid adı verilen soyu tükenmiş mürekkep balığı benzeri canlıların fosillerinin de yer aldığı belirtildi. Eski zamanlarda, Tanrıların bunları gök gürültülü fırtınalar sırasında göklerden aşağı fırlattığına inanılırdı ve bunlar savaşta zafer ve diğer iyi şansları güvence altına almak için ilahi olarak atanmış araçlar olan tılsımlar olarak saygı gördüler.

“BAŞARI İÇİN ÖLDÜRÜLMÜŞ OLABİLİR”

Geleneksel Cermen inancına göre, evde gök gürültüsü taşı bulundurmak yıldırıma karşı bile koruma sağlayabilirdi.

Kalıntıları keşfeden ekipten Oktavian Bartoszewski, cesetlerin binada yaşayanların başarı ve refahını sağlamak için temellere yerleştirilmiş olabileceğini öne sürüyor.

Bartoszewski, “Göring ve diğer Naziler okültizme inanıyorlardı, bu yüzden belki de bu insanlar kurban edildi. Böyle bir buluntu insanın tüylerini diken diken ediyor” dedi.

Kurbanların kim olduklarına, nasıl ve ne zaman öldürüldüklerine dair soruşturma devam ederken, bir tür sadist kara büyü ayininde kurban edilmiş olabilecekleri teorisi ağır basıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x